Головна
/
Про нас
Наша місія
сприяти змінам у будівельній галузі шляхом поширення та впровадження сучасних інформаційних технологій в освітній процес
Поєднуємо
практичний досвід учасників ринку
та
інститут академічної освіти

З чого все почалось

Ідея створення ГС "BUIDLIT Ukraine" взяла початок з розуміння проблеми нестачі практичних навичок у майбутніх спеціалістів. За цей час було створено та реалізовано десятки освітніх проєктів та заходів.

2014
відкриття першої в Україні ВІМ-лабораторії “BUILDIT Open Lab”
Відкриття BUILDIT Open Lab на базі Харківського національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова.

Мета простору - дати студентам теоретичні та практичні знання з BIM. Лабораторія оснащена потужними комп’ютерами з сучасним інженерним софтом, які студенти можуть використовувати для навчання, виконання дипломних або курсових робіт. Крім того, це місце, де досвідчені спеціалісти проводять відкриті лекції та діляться своїм практичним досвідом.
2014-2015
Проведення освітніх заходів в рамках BUILDIT Open Lab
Реалізація низки освітніх заходів для студентів від спеціалістів, які працюють у сфері віртуального будівництва. Під час цих занять, лектори ділилися своїми знаннями та досвідом, що отримали під час роботи на реальних проєктах.
2016 - 2017
Запуск перших онлайн-курсів
Впровадженя сертифікатної програми "BIM технології"
Впровадження навчальної програми "BIM технології" до освітнього процесу Харківського національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова. Запуск онлайн курсів BUILDIT Lab зробив доступними знання з BIM/VDC для студентів по всій країні.
27 вересня 2018
ГС "BUILDIT Ukraine" стала Авторизованим Академічним Партнером Autodesk
Статус ААР надає BUILDIT Ukraine можливість офіційно навчати усіх охочих спеціалізованим програм
ам Autodesk та видавати відповідний сертифікат. Таким чином спілка підтримує професійний розвиток студентів, молодих науковців, аспірантів, викладачів та спеціалістів.
2018
Roadshow профільними ВНЗ України Підписано меморандуми про співпрацю з ХНУМГ, ПДАБА, ПолтНТУ
Розширення географії розповсюдження BIM-знань. З відкритими лекціями та воркшопами, що присвячені новітнім технологіям у галузі, відвідали низку ВНЗ.Підписання меморандумів про співпрацю з провідними ВНЗ країни, створює можливості для інтеграції сучасних інформаційних технологій у навчальний процес, розширення практичних навичок студентів та робить сучасні теоретичні знання більш доступними.
2019
Проведення першого Всеукраїнського студентського змагання з віртуального будівництва - VDC Roasting
VDC Roasting - це студентське командне змагання для амбітних та безстрашних архітекторів, конструкторів та інженерів.

Протягом 3 тижнів студенти з різних ВНЗ України виконували задачі, з якими можуть стикнутись під час роботи на реальних проєктах - навчалися VDC-процесам:
• вирішували проблемні кейси з 4D логістики;
• вчилися забезпечувати раціональне використання природних ресурсів майбутнім об'єктом;
• виконували міждисциплінарну координацію проєкту та багато іншого.
2020
Пілотний проєкт “Дуальна освіта фахівців будівельних спеціальностей”
Ініціатива, метою якої була спроба забезпечити можливість студентів ХНУМГ отримати практичний досвід та нові навички, працюючи на реальному проєкті будівництва компанії АТ “Трест Житлобуд-1”. Така кооперація - це крок до вдосконалення навчального процесу профільних будівельних та архітектурних спеціальностей та довгострокові партнерські відносини.
2020
Онлайн-факультатив "Інформаційне моделювання будівель та споруд. Віртуальне будівництво" для студентів ХНУМГ
Щотижня протягом семестру, спеціалісти ГС "BUILDIT Ukraine" проводили онлайн-лекції, спрямовані на розширення знань про віртуальне будівництво. Бажаючі могли обрати цей факультатив, як додаткову дисципліну, отримати доступ до практичних матеріалів та тестів для виконання протягом семестру.
2020
Проведення міжнародного студентського змагання VDC Roasting 2020
Після успіху першого VDC Roasting, у 2020 році змагання вийшло на новий рівень та стало міжнародним.

Команда організаторів мужньо зустріла обставини 2020 року та змінила фомат змагання на онлайн.
2020
Запуск оновлених курсів buildit.lab
Курси buildit.lab отримали оновлeну структуру та наповнення. З'явилися нові, розширені та більш поглиблені курси VDC Engineer 3.0 Basic та VDC Engineer 3.0 MEP.
2021
Освіта викладачів та студентів в рамках взаємодії з ВНЗ україни
Залучення викладачів до здобуття інформальної освіти, які разом зі студентами отримали доступ до теоретичних матеріалів та практичних завдань BUILDIT Ukraine.

Для викладачів це можливість підвищити свою кваліфікацію та поглибити знання з віртуального будівництва, а для студентів -додаткові навички та знання.
2021
запуск Дисципліни "Інформаційне моделювання будівель та споруд. Віртуальне будівництво" для студентів ХНУМГ
Віртуальне будівництво - окрема дисципліна, навчання за якою проходить одночасно серед студентів архітектурних, будівельних та інженерних спеціальностей.
2021
ВІдкритя освітнього онлайн - простору buildit.lab
buildit.lab - переформатувалась у освітній простір, місце, де студенти стають ближчими до сфери віртуального будівництва. Одночасно з відкриттям цього простору, відбулося оновлення навчальних курсів та розширення освітніх матеріалів.
2021
Підписання Меморандуму про співпрацю з НУ“ЛП” та КНУБА
Співпраця, яка дає змогу інтегрувати сучасні технології у навчальний процес та розширити практичні навички студентів та викладачів. Це сприятиме створенню українського сегменту висококваліфікованих фахівців будівельних спеціальностей.
2022
старт міжнародного студентського змагання з віртуального будівництва GO buildit
GO buildit - традиційне щорічне міжнародне змагання з віртуального будівництва. Завдання 2022 року були розширені,а учасники мали б зануритися у процес створення будівельного проєкту в умовах, наближених до реальних. На жаль, через війну роботу над проєктом призупинено.
2022
Переформатування освітніх матеріалів buildit.lab
Враховуючи обставини, в яких люди опинилися через війну, змінили формат навчання: відсутність дати запуску курсів та зникнення дедлайнів. Відтепер, курси можна починати в будь-який час та проходити в зручному для себе темпі, а технічні спеціалісти buildit.lab продовжують підтримувати студентів.
2022
Діяльність спілки під час війни
BUILDIT Ukraine, як громадська організація, взяла на себе роль волонтера та допомагає сім’ям і спільнотам, які постраждали від жорстокого вторгнення та війсковим.

Проєкти спілки продовжили навчання, об’єднуючи студентів по всьому світу, та виконують свою головну місію - навчити, дати міцну базу знань та практичних навичок.


Детальніше

Люди

Олег Демиденко
Член правління ГС “BuildIt Ukraine”
COO, співзасновник Planit Inc.
Віктор Галак
Член правління ГС “BuildIt Ukraine”
Project Executive та регіональний лідер Planit Inc.
Роман Макаров
Голова ГС “BuildIt Ukraine”
Продакт-менеджер Planit App
Ігор Кіріченко
Технічний ментор
Ксенія Євдокименко
Мереджер проєктів
Єлизавета Шульгаєвич
PR менеджер