2014 - зараз
BUILDIT lab
Освітній онлайн-простір для студентів та спеціалістів будівельної галузі

Мета проєкту - надати сучасні практичні навички студентам та спеціалістам галузі.

Основа навчання - технології інформаційного моделювання та віртуального будівництва (BIM та VDC). Простір розміщує безоплатні освітні матеріали різного типу - онлайн-курси, вебінари, воркшопи, кейси, тощо.
Академічна освіта надає міцну теоретичну базу. Освітній простір buildit.lab доповнює її навичками, які необхідні для того, щоб бути висококваліфікованим спеціалістом на ринку праці.

Фундамент професійного шляху

ІНСТРУМЕНТИ НАВЧАННЯ

Онлайн-курси
Вебінари
Воркшопи
Лекції
Статті
Навчальні відео

Як buildit.lab стала освітнім простором

У 2014 перші освітні матеріали  почали викладатись в офлайн-лабораторії BUILDIT Open Lab на базі Харківського національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова.
Згодом, у 2016 році, запустили набір на перші онлайн-курси VDC Engineer Basic та VDC Engineer MEP.
З цього моменту, до навчання приєднались тисячі студентів різних українських навчальних закладів.
У 2018 році почали формувати ком'юніті buildit.lab. Паралельно було оновлено освітні курси. Це дало змогу залучати ще більше спеціалістів для навчання.

Вже через рік запустили ще один курс - Point Cloud  x Revit.
2020-2021 роки стали для нас поштовхом до змін. Зовнішні обставини змусили переосмислити всю діяльність buildit.lab та трасформувати її у повноцінний освітній простір.

Оновили навчальні курси, створили єдиний простір для навчання студентів та адаптували робочі процеси під нові реалії.
зараз
Сьогодні, buildit.lab - це простір інформальної онлайн-освіти, який продовжує створювати нові матеріали та виконувати свою найголовнішу місію - давати міцну практичну базу для студентів та спеціалістів сучасної будівельної галузі.